0%

Bizi Tanıyın

Her şey bir selam ve tokalaşmayla başlıyor, bir gülümseme ve temasla. Daima bu içtenliği korumaya çalışan ve butik kalabilmeyi başarabilmiş Fit Yapım, özel bağlar kurabilmenin gücüne inanır.
 
Bizler markalar ve insanlar arasında bağ oluşturmak için insan temelli yaklaşımla hareket ediyoruz.
Çünkü odağımızda, ilhamımızda insan... Ancak bu başlangıç noktasından yola çıkılırsa bütünleşik iletişim süreçleri inşa edilebileceğini düşünüyoruz.
 
Hizmetimizi standartlarla tarif etmiyoruz, markaya ve kişiye özel yaklaşımlar geliştirebilmenin peşinde koşuyoruz.
Analiz süreçlerinin ardından size özel çözümleri tespit ederek, projeniz için gerekli tüm yöntem ve yenilikleri bulup deliğinden çıkarıyoruz. Küçük ama yıllandıkça tatlanmış ekibimiz için bunu yapmak hiç de zor değil, önce şu mesafeleri ve kalıplaşmış bakış açılarını bir ortadan kaldıralım. Çünkü biz uzaktaki ajansınız değil, firmanızın bir parçası olmak için yola çıkıyoruz.
 
Bu yolu da zorlu bir maratona veya inişli çıkışlı bir serüvene benzetmek yanlış olmaz. Acil durumlara bir solukta çözüm üretecek kapasitemizin yanına, uzun maraton koşularını veya çetin bir serüveni beraber götüreceğiniz bir yoldaşlık ekliyoruz. Uzun soluklu ilişkilerle markanızı sahiplenerek, dirsek temasıyla sizlerle çalışmayı ve ihtiyacınız olan tüm çözümleri bir araya getirmeyi hedefliyoruz.
 
Etkileşim bizler için sosyal medyadaki birkaç like’tan ibaret değil. Bizim müşterilerimizle olan etkileşimimiz kadar, markaların insanlarla olan etkileşimleri de bizler için önemli. Ürettiğimiz veya içinde yer aldığımız projelerde ekibimizin aklına gelen ilk sorular, insanlara nasıl dokunabiliriz, öncelikle bu etkileşimi nasıl inşa edebiliriz oluyor. Dijital like’lar zaten peşi sıra geliyor.
 
Bir kare yakalamanın, elde edilen bir görüntünün altındaki anlamı biliyoruz. Tüm fotoğraf çekimi ve video prodüksiyon projelerinde doğru mesajı ekrana taşıyabilmeyi dert ediniyoruz. Sosyal medya ve blog çalışmalarımızla markanıza değer katmayı, görünen yüzünüzün itibarlı iletişimini sürdürmeyi ve interaktif dünyamızda fark yaratmasını sağlıyoruz.
 
Bu bizim oyun alanımız ve kusursuz bir oyun planına sahibiz. İçinde sadece keyifli sürprizlere yer olan ve bizler için “kendi evimizdeki rahatlık” tanımıyla özdeşleşmiş ofisimizde sizleri de görmek isteriz! 

Açık